Připravujeme pro vás nový e-shop. Objednávky směřujte, prosíme, dočasně na tel. 731572657 ... ještě chvilku obchod není funkční. Děkujeme!

Vrácení a reklamace

Vrácení zboží

Zboží je menší, větší nebo je jiné, než bylo ve vašich představách? Hodně nás to mrzí, ale určitě vymyslíme cestu k vaší spokojenosti.

Pakliže je produkt nepoškozený a bez známek užívání, bezevšeho nám ho můžete do 14 dnů od obdržení objednávky vrátit (pokud produkt poškozený či užívaný bude, z původně uhrazené částky si strhneme náklady na uvedení do prvotního stavu).

Pro vrácení zboží jsme níže připravili vratkový formulář. Postupujte, prosím, dle pokynů, vyplňte všechny kolonky a zboží nám odešlete / dodejte zvoleným způsobem. Díky!

 

Reklamace

Objevila se na produktu závada, která je nad rámec běžného opotřebení? Jej, je nám to líto. Dejte nám, prosím, vědět a určitě najdeme to nejvhodnější řešení.

Pro reklamaci zboží jsme níže připravili reklamační formulář. Postupujte, prosím, dle pokynů, vyplňte všechny kolonky a zboží nám odešlete / dodejte zvoleným způsobem. Díky!

Ještě jednou děkujeme za vaší objednávku, omlouváme se za komplikace a věříme, že vše se vyřeší k vaší spokojenosti.

tyboty.cz team

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz